با آيفون خود يک عکاس حرفه اي شويد
 

با آیفون خود یک عکاس حرفه ای شوید


iphone-slr-[1]

این روزها که هر لحظه اسمارت فون جدیدی راهی بازار می شود معمولا کسی دیگر دوربین های عکاسی و یا فیلمبرداری را با خود حمل نمی کند، نیازی هم نیست چون در رقابت کیفیت تصاویر گرفته شده ، اسمارت فون ها هم خوب عمل کرده و حتی گاهی ما را شگفت زده کرده اند. روزی بود که داشتن دوربین بر روی گوشی موبایل خود را هم تصور نمی کردیم ولی امروز دیگر پیشرفت تکنولوژی حد و مرزی ندارد.

در میان همه اسمارت فون ها، امروز به عکاسی با آیفون می پردازیم و اپلیکیشن های پیشنهادی برای این کار را معرفی خواهیم کرد. برای یک عکاسی حرفه ای و جذاب نیاز به اپلیکشن ها، کمکی می باشد که هر کدام از آنها به نحوی به حرفه ای تر شدن نتیجه کار ما کمک می کنند. افکت های زیبای این اپلیکشن ها نیاز ما را برای ساعت ها کار بر روی عکس با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و … را رفع می کنند و شما قادرید تا بدون نیاز به کامپیوتر و تنها از طریق آیفون خود به ویرایش آنها بپردازید. مطمئنا نتیجه عکاسی و ویرایش نهایی شما را خوشحال خواهد نمود.

عکسبرداری

+Camera

Camera+

یکی از محبوب ترین های اپ استور در عکاسی اپ +Cameraمی باشد که هم سرعت عکاسی را بهبود می بخشد و هم امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. از امکانات آن می توان به امکان عکسبرداری ضد لرزش ، عکسبرداری با تایمر و عکسبرداری پشت سر هم نام برد. بعد از عکسبرداری کار تمام نیست و شما قادرید تا با استفاده از افکت ها و فیلترهای زیادی که در خود برنامه موجود است به عکس خود زیبایی دو چندانی بدهید. تنظیمات از پیش تعیین شده برای نوع عکاسی مانند عکسبرداری در کنار دریا ، هوای ابری ، تصاویر گل و گیاه ، عکس برداری در شب ، کنسرت و … نیز بسیار کمک خواهد نمود تا بهترین تصویر را داشته باشید. بعد از ویرایش و تنظیم افکت های مورد علاقه خود اکنون نوبت اشتراک گذاری آن می باشد که این امکان نیز بطور مستقیم در اپ وجود دارد. این اپ رایگان نمی باشد و با قیمتی برابر ۹۹ سنت در اختیار شماست. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت این شرکت مراجعه کنید. پی سی وار پیشنهاد می کند این اپلیکشن را امتحان کنید.

ویرایش عکس

FX Photo Studio

FX Photo Studio

به ویرایش عکس و افکت های زیبا علاقمندید؟ ما FX Photo Studio را پیشنهاد می کنیم. یک اپ بسیار کاربردی با نزدیک به ۲۰۰ افکت زیبا همه در یک اپلیکیشن در اختیار شماست. شما می توانید از داخل خود اپ به عکسبرداری بپردازید و یا عکس های خود را از گالری تصاویر و یا از فیسبوک خود به محیط برنامه بیاورید و افکت های آن را بر روی تصاویر خود داشته باشید. خب مطمئنا انتخاب یک افکت از بین ۲۰۰ افکت زیبا بسیار مشکل خواهد بود. اپ این امکان را به شما می دهد تا به صورت تصادفی هر چند عدد افکت را که بخواهید بر روی تصاویر خود امتحان کنید. تنظیم نور ، رنگ و روشنایی نیز امکان پذیر می باشد. بهتر نیست با توجه به موضوع عکس متنی را به آن اضافه کنید و آنرا به یک خاطره تبدیل کنید. در نهایت شما قادر خواهید بود تا با پرداخت هزینه اندکی تصویر خودبه عنوان یک کارت پستال زیبا به هر کجای این کره خاکی برای عزیزانتان ارسال نمایید؟ اشتراک در شبکه های اجتماعی به صورت مستقیم و یا چاپ عکس نیز ممکن می باشد. این اپلیکیشن نیز با پرداخت ۹۹ سنت در اختیار شماست. بد نیست سری هم به وب سایت این اپ بزنید.

اگر به عکاسی علاقه زیادی دارید مطمئنا این اپلیکیشن ها شما را راضی نخواهد کرد. احساس می کنید لنز ، سه پایه ، نگه دارنده و … نیاز دارید؟ در این قسمت پی سی وار وب سایتphotojojo.comرا پیشنهاد می کند.


وسایل و تجهیزات و لنز های اضافی برای عکسبرداری توسط آیفون

برای هر نوع عکسبرداری با توجه به کاربرد آن و گاهی علاقه و سلیقه شخصی از لنز های خاصی استفاده خواهد شد که تصاویری از آنها را می بینیم.

Fisheye, Macro, Wide Angle and Telephoto Phone Lenses

Fisheye, Macro, Wide Angle and Telephoto Phone Lenses

Easy Macro Cell Lens Band

Easy Macro Cell Lens Band

Holga iPhone Lens

Holga iPhone Lens

The iPhone Telephoto Lens

The iPhone Telephoto Lens

The Dot iPhone Panorama Lens

The Dot iPhone Panorama Lens

The iPhone Shutter Grip

The iPhone Shutter Grip

The iPhone Scuba Suit

The iPhone Scuba Suit (کاور ضد آب)

The ioShutter Camera Remote

The ioShutter Camera Remote

The Glif: Minimalist iPhone Stand & Tripod Mount

The Glif: Minimalist iPhone Stand & Tripod Mount

The iPhone Boom Mic

The iPhone Boom Mic

The iPhone Shutter Remote

The iPhone Shutter Remote

The iPhone SLR Mount

یکشنبه 8 مرداد ماه 1391