لپ تاپ هاي عجيب دنيا

لپ تاپ Wii
تبديل سيستم هاي بازي به لپ تاپ، مدتهاي مديدي است که مورد علاقه خاص بازيکنان حرفه اي است. لپ تاپ دست ساز Nintendi Wii که توسط Ben Heckendom( يا به تعبير طرفدارانش Heck) ساخته شده است يک منبع انرژي داخلي دارد. ويژگيهاي ديگر اين لپ تاپ صفحه نمايش 7 اينچي، بلندگوهاي استريو، پورت کنترلي Gomecdube و يک نور حسگر مجتمع است.

لپ تاپ گيتاري
روانگردان کلمه اي است که اينجا بايد استفاده کرد. Ben Lewry لپ تاپي ساخته است که داخل يک گيتار الکتريک جاي گرفته است به نام LCDetar خوانده مي شود. اين لپ تاپ با گيتاري که در واقع بدنه آن است سينگر و نايز شده است و مي تواند يک برنامه موسيقي تصويري خلق کند که به هر صداي نواخته شده جواب دهد.

لپ تاپ طلايي
اين لپ تاپ بسيار پر زرق و برق که به نام Rio خوانده مي شود از چوب اقاقياي برزيلي و طلاي 18 عيار ساخته شده است اما داستان اينجا تمام نمي شود. صفحه کليد اين لپ تاپ زراندود و با ليزر حک شده است. البته صفحه لمسي هم همين طور هستند.

لپ تاپ Xbox 360
اين بار هم آقاي Heck پس از سه ماه تلاش، يک xbox 360 را به يک لپ تاپ تبديل کرده است. اين لپ تاپ داراي wi-fi ، پورت هاي USB و کابل منبع انرژي است که به مانيتور و سيستم بازي اجازه مي دهد تنها از يک کابل انرژي استفاده کنند. وزن اين دستگاه 6.4 کيلوگرم است.

لپ تاپ مدل ماشين تايپ
اين لپ تاپ داراي کليدهايي مثل ماشين تايپ است و يک نوار فاصله که از چوب ساخته شده است و البته کليد موس هم فراموش نشده است وزن اين لپ تاپ 10 کيلوگرم است.

لپ تاپ هامر
لپ تاپ هامر 2005 که به وسيله شرکت Itronix Corp ساخته شده است در واقع يک لپ تاپ نظامي است و براي کار کردن در شرايط بسيار سخت طراحي شده است. اين لپ تاپ داراي Wi-Fi و پهناي باند نوري انتخابي است. البته بيشتر صاحبان اتومبيل هامر به سراغ اين لپ تاپ مي روند. اين لپ تاپ در رنگ هاي زرد، قرمز يا سربي ارائه مي شود.

لپ تاپ Sony VAIO Mob
لپ تاپ سوني VAIO UX490N UMpc را به دستگاهي تقريباً همه کاره تبديل کرده اند. پردازشگر Core 2Solo با يک پردازشگر 1.33GHzIntel Core 2 Duo U7700 جايگزين شده است و يک 128GB RunCore Pro IV SSD به جاي 48GB SSD قرار گرفته است علاوه بر اين کارت وايرلس Intel 3945ABG به جاي کارت وايرلس Intel 4965AGN قرار گرفته است. سيستم عامل هاي Window 7 Ultimate ، Windows Vista Business، Windows xppro يا MacxLeopard 10.5.7 مي توانند با اين دستگاه کار کنند.

لپ تاپ الماس نشان
اين لپ تاپ از پالاديوم و طلاي سفيد ساخته شده است و هزاران الماس کوچک که مجموع وزن آنها 80 قيراط است در آن به کار رفته است. البته ياقوت هايي که براي ساخت لوگوي اين لپ تاپ به شکل گل لاله به کار رفته است را نبايد فراموش کرد.براي داشتن اين لپ تاپ بايد 336557دلار بپردازيد.

لپ تاپ ميليون دلاري
اگر فکر مي کنيد لپ تاپ قبلي خيلي گران است اين يکي را مجسم کنيد. اين لپ تاپ يک ميليون دلار ارزش دارد. براي مشاهده کامل ويژگيهاي اين لپ تاپ بايد يک دعوتنامه اختصاصي از مدير عامل Luvaglio داشته باشيد با اين دعوتنامه در واقع شما داراي پسوردي مي شويد که مي توانيد وارد وب سايت کمپاني شويد و قيمت خود را در مزايده اين لپ تاپ وارد کنيد. اين لپ تاپ داراي يک تميز کننده خودکار داخلي صفحه نمايش و دکمه خاموش و روشني است که در واقع يک الماس بسيار نادر و گرانبها است.

لپ تاپ PlayStation 3
دوباره آقاي Heck و اين بار يک لپ تاپ ps3. داخل اين دستگاه يک مدل اصلي 60GB، پورت هاي USB، بلندگوهاي استريو، ارتباط HDMI يک صفحه کليد کامل و يک مانيتور 17 اينچي LCD قرار دارند. با اينکه اين دستگاه نسبتاً باريک است اما وزن آن 7.3Kg است.

لپ تاپ Duke Nukem
کمپاني هاي ژاپني NEC و Takara براي خلق اين لپ تاپ که به صورت محدود توليد مي شود با هم همکاري کرده اند. به نظر مي رسيد اين لپ تاپي است که فقط يک دانشمند ديوانه به سراغ آن مي رود. در زير ظاهر اين دستگاه يک لپ تاپ Lavie G با نمايشگر 15.4 اينچي WXGA و يک پردازشگر 1.6GHz AMD Mobil Sempron 3200t، حافظه 1GB DDR2 RAM و هارد درايو 100GB يا 80 قرار گرفته است. يک دکمه " Emergency" در کنار لپ تاپ مي تواند به سرعت برق دستگاه را در صورت لزوم مثل ورود يک غريبه به اتاق خاموش کند.

لپ تاپ Atari XE800
Ben Heck اين ليست را با يک شاهکار کلاسيک کامل کرده است. يک پانل چوبي قديمي، يک صفحه نمايش 18 اينچي و يک درايو CompactFlash که به عنوان هارد ديسک کار مي کند و يک صفحه کليد کامل. اما فراموش نکنيد اين دستگاه در واقع يک آتاري است.

شنبه 28 فروردین ماه 1389